0534 033 95 41 Turan Güneş Bulvarı No:23/8 Çankaya Ankara / Türkiye 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Eğitim Alanlarımız

EĞİTİM ALANLARIMIZ

Sürücü kurslarımızın eğitimleri İstanbul ve Ankara’da bulunan Motto Parklarda, toplam 26 dönüm trafiğe kapalı alanda yapılmaktadır.

MOTTO PARK İSTANBUL
İstanbul / Cendere Yolu’nda bulunan Motto Park 14 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. Tesis içerisinde eğitim pistleri, sürüş yolları, seminer salonları, idari ofisler ve kafe yer almaktadır.

Motto Park İstanbul, eğitim alanlarını ve fazlasını kapsayan aynı zamanda bir sosyal buluşma noktasıdır. Sürecine burada başlayan yüzlerce motosiklet tutkunlarının sık sık uğrayarak deneyimlerini paylaştıkları,hoş sohbetler ile keyifli vakit geçirdikleri sosyal bir ortamdır. Içerisinde bulunan cafe sizlere özel hizmet sunmaktadır.

İstanbul’un merkezinde ancak şehrin yoğunluğundan uzak yemyeşil, çevresi ormanlık alanlarla kaplı Motto Park İstanbul’da bulunmaktan ve eğitimlerinizi almaktan büyük keyif alacaksınız.

Egitim_Alanlar-Istanbul

MOTTO PARK ANKARA
Ankara / Mühye'de bulunan Motto Park, 12 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. Tesis içerisinde eğitim pistleri, sürüş yolları, seminer salonları, idari ofisler ve kafe yer almaktadır. Motto Park, eğitim alanlarını ve fazlasını kapsayan aynı zamanda bir sosyal buluşma noktasıdır.

Sürece burada başlayan yüzlerce motosiklet tutkunlarının sık sık uğrayarak deneyimlerini paylaştıkları, hoş sohbetler ile keyifli vakit geçirdikleri sosyal bir ortamdır. İçerisinde bulunan kafe sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Sürücü kursumuz birçok alanda olduğu gibi kendisine özel eğitim alanları ve sosyal tesislere sahip olma açısından da Ankara’da tek olma özelliğine sahiptir.

Egitim_Alanlar-Ankaraa

Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?